Savanorystės vasara

„Savanorystės vasara – tai tęstinė iniciatyva, skirta išbandyti įvairią savanorystę bei susipažinti su priimančios savanoriauti organizacijos veikla. Kiekvienais metais programa sulaukia virš 100  dalyvių ir 20 savanorišką veiklą siūlančių organizacijų.

Šia programa siekiama įtraukti į ilgalaikę savanorystę ir skatinti pilietiškumą, užimtumą vasaros metu bei mokymąsi neformaliai. Ypatingai į programą įtraukiami dar nesavanoriavę arba mažai susidūrę su savanoriška veikla.

Savanoriškų veiklų spektras gana platus: nuo kultūrinių, socialinių sričių iki sporto ar net savanorystės radijuje. Tad kiekvienas jaunuolis gali išsirinkti sau tinkamą veiklą.

O ką apie Savanorystės vasarą sako patys programos dalyviai?

Patricija Adamovič

„Savanoriaudama „Savanorystės vasara‘20“ turėjau galimybę save realizuoti bei tobulėti. Čia įgijau nepamirštamos patirties bei sutikau labai daug bendraminčių! Po šios programos suvokiau, jog savanorystė nėra tik paprasta pagalba kitiems, bet kur kas daugiau: naujos pažintys, talentai, nuotykiai, drąsos proveržis bei neįkainojama patirtis visam gyvenimui!“

Austė Zaleckaitė

„Savanorystės vasaros“ programoje dalyvavau 2 metus iš eilės. Eidama į pokalbius dėl savanorystės išlavinau savo komunikacijos įgūdžius. Savanoriaudama susiradau draugių, bendraminčių, su kuriomis ir dabar susirašome ir pasidaliname savanorystės pasiūlymais“.

Gustė Šidlauskaitė

„Savanorystės vasara’20“ atvėrė puikių galimybių pažinti savanorystę iš visų pusių. Susipažinau ne tik su daug naujų žmonių, su kuriais palaikau ryšius dar iki šiol, bet kartu ir atradau begalę savo charakterio bruožų ir stipriųjų pusių. Savanorystė skirtingose vietose ir srityse atvėrė  akis ir parodė, jog esu daug stipresnė nei maniau“.

Nuotraukos iš projekto: