Startuoja savanoriškos tarnybos projektas vilniečiams!

VšĮ „Savanorių centras“ ir Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų skyrius, bendradarbiaudami su Jaunimo reikalų departamentu, rengia naują – Savanoriškos tarnybos – paslaugą Vilniuje. Šia veikla norima užtikrinti vilniečių galimybes savanoriauti skirtingo pobūdžio veiklose, įgyti kompetencijų, parodyti vilniečiams alternatyvias laisvalaikio leidimo bei mokymosi galimybes. Savanoriai, padedami konsultanto, ras jų pageidavimus atitinkančias savanoriškos veiklos organizacijas, o konsultuojami mentoriaus, aktyviai dalyvaus jiems priimtinos organizacijos veiklose.

„Norime paminėti, jog Savanoriška tarnyba šiuo metu yra tik pilotinis projektas, kuriuo norime įsitikinti ar tarnybos veikla bus naudinga, sulauks organizacijų ir savanorių susidomėjimo bei ar bus veiksminga“, – prie savanoriškų veiklų kviečia prisijungti Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų skyriaus vadovas Jonas Laniauskas. „Šiame etape norime pakviesti dalyvauti iki 10 motyvuotų savanorių neapibrėžiant jų amžiaus, išsilavinimo ar savanoriškos veiklos patirties“.

Organizacijos, dalyvaujančios savanoriškos tarnybos veikloje ne pelno siekiančios organizacijos, nevyriausybinės organizacijos, jaunimo centrai, atvirosios jaunimo erdvės ir kitos savanoriškos veiklos organizavimu užsiimančios organizacijos. Norinčios dalyvauti savanoriškoje veikloje organizacijos atrenkamos atsižvelgiant į savanorių, orientuotų savanoriauti konkrečioje organizacijoje poreikius, pačios organizacijos norą dalyvauti savanoriškos tarnybos veikloje ir organizacijos patirtį savanoriškoje veikloje, grįžtamojo ryšio išsamumą, dokumentų ir ataskaitų rengimo galimybes. Su tarnybos veikloje dalyvaujančiomis organizacijomis bus pasirašomos trišalės bendradarbiavimo sutartys.

Organizacijas, neakredituotas Jaunimo reikalų departamento vykdomuose projektuose „Jaunimo savanoriška tarnyba“ ir „Atrask save“, tačiau norinčios įsitraukti į Savanoriškos Tarnybos veiklą, kviečiame susipažinti su akreditavimo tvarka ir užpildyti formą, kuriuos rasite čia arba susisiekite su mumis el. paštu info@savanoriucentras.lt iki lapkričio 1 d.

Savanorius norinčius dalyvauti tarnybos veikloje taip pat kviečiame susisiekti el. paštu info@savanoriucentras.lt iki lapkričio 1 d. Nurodant savo vardą, pavardę, mob. numerį bei sritį, kurioje norėtumėte savanoriauti. Savanoriška tarnyba suteiks galimybę kompensuoti savanoriams su savanoriška veikla susijusias išlaidas: maistpinigiams, kelionės išlaidoms, draudimui ir pan.

Kilus klausimams prašome susisiekti su mumis el. paštu info@savanoriucentras.lt

Akredituotų organizacijų sąrašą Vilniaus mieste galite parsisiųsti čia.

Vilniaus miesto savivaldybės Savanoriškos tarnybos paslaugų aprašą galite parsisiųsti čia.

Posted in: