Programos „Savanorystės Vasara’19“ pabaiga

Rugpjūčio 29 d., palydėdami vasarą ir norėdami pasidalinti savanorystės įspūdžiais, programos Savanorystės Vasara’19 dalyviai susirinko į programos Uždaromąjį vakarą Salotų baras ‘Mano guru’.
Visą vasarą „Savanorystės vasara’19“ dalyviai savanoriavo įvairiose organizacijose, institucijose, įstaigose ir išbandė save skirtingose savanorystės srityse, o siekdami fiksuoti savo mokymąsi ir pripažinti pasiekimus – aktyviai rinko skaitmeninius ženkliukus. Dalyvavimas programoje leido ne tik išmėginti trumpalaikę savanorystę ir geriau suprasti savanorystės esmę bei prasmę, bet ir įsilieti į ilgalaikę savanorystę, kuo kartu su programos dalyviais labai džiaugiamės!


Programos Uždaromojo vakaro metu kartu su dalyviais prisiminėme įamžintas programos renginių ir savanoriavimo akimirkas, dalijomės savanorystės patirtimi ir įspūdžiais, asmeniniais laimėjimais ir iššūkiais. Taip pat patikrinome savo žinias apie savanorystę ir mus supantį pasaulį nuotaikingame protmūšyje, kurį padėjo parengti programos savanorės! „Savanorystės vasara’19“ Uždaromojo vakaro metu skambėjo padėkos žodžiai, įprasminantys programos metu sukurtą bendrystę ir draugystę, o dalyviams už aktyvų įsitraukimą ir dalyvavimą programoje – įteiktos padėkos bei rėmėjų dovanos.

Dalindamasis Savanorystės Vasara’19 Uždaromojo vakaro akimirkomis, Savanorių centras taria nuoširdų ačiū visiems programos dalyviams – savanoriams, prie projekto prisijungusioms organizacijoms, įstaigoms, institucijomsTeisingumo ministerijaGyvūnų globos organizacija „LESĖ“Kalėjimų departamentasGo VilniusEurodesk LietuvaAIESEC LithuaniaVilniaus kultūros centras, Stovykla „Tolieja“, Menų spaustuvė/ Arts Printing HouseJaunieji MaltiečiaiMes Darom, VšĮ „Tarptautinis maratonas“, „Maisto bankas“Nacionalinė Dailės Galerija ir jų atstovams, taip pat programos rėmėjams: Knygynų tinklas VAGADomino teatras ir Sushi Express.

Nuotraukų autorė: Ugnė Narkevičiūtė.

Posted in: